top of page

 JAUTĀJUMI & ATBILDES  

TOP 10 JAUTĀJUMI NO KLIENTIEM
Kādas skropstas izvēlēties?

Tiek piedāvātas ūdeļu un zīda skropstas. Abas ir veidotas no sintētiska materiāla un atšķirība starp tām ir īpaši nemanāma. Ražotas tiek arī dabiskās ūdeļu skropstas, bet esiet uzmanīgi- pārliecinieties vai tiešām maksājiet par dabiskajām. Tās nav iespējams sakārtot pa izmēriem, ir ievērojami dārgākas. Tām ir saglabātas dabiskās dzīvnieku spalvas īpašības un pieaudzēšanas rezultāts nevar sanākt tik izteikts un tumšs kā pieaudzējot sintētiskās.

 

Vai tas nekaitēs acīm?

Veselīgas acis ļoti labi pierod pie PAREIZI pieaudzētam skropstām. Jūs ar savām acīm esat sadzīvojuši pietiekami ilgu laiku, lai izdarītu soli par vai pret pieaudzēšanu. Ja pārsvarā Jūsu acis ir vienmēr bijušas jūtīgas un ar tieksmi uz iekaisumiem, tad labāk atlieciet procedūru, līdz acu stāvoklis būs uzlabojies. Viegli jūtīgu acu īpšnieces var iesākumā pamēģināt pieaudzēt skropstas stūrīšos vai dažas-akcentam, lai saprastu, kāda ir procedūras un līmes panesamība Jūsu acīm. 

Procedūras laikā Jūsu acis ir aizvērtas, tāpēc nekas tajās nevar iekļūt. Nedaudz grauzoša sajūta var rasties no plākstera pārāk tuvas pielīmēšanas acij, bet meistars to var koriģēt jebkurā laikā.

 

Cik ilgu laiku aizņem procedūra?

Viss atkarīgs, kādu efektu vēlaties sasniegt. Ja tikai akcentam pieaudzēt nelielu skaitu skropstas, tad 1-1,5h. Ja vēlaties, kuplu pilno pieaudzēšanu, tad rēķinieties ar 2h. Darbiņš ir akurāts un labāk darīt nesteidzoties. Viss arī atkarīgs, cik rūpīgi būsiet no kosmētikas attīrījusi acis, atnākot uz procedūru, pretējā gadījumā, paiet zināms laiciņš, līdz meistars likvidē visus tušas kamoliņus, kas parasti sakrājas pie skropstu līnijas.

 

Kāpēc procedūrai ir tik dažādas cenas?

Cena var atšķirties materiālu kvalitātes dēļ, prasmju un pieredzes dēļ, kā arī, cik daudz ir meistars gatavs ieguldīt Jūsu ērtībām- izmanto, kalogēna plāksterus nevis mikrolentu, lieto vates kociņus vai speciālas mikrobirstītes utml.

Manus darba rīkus skatīt ŠEIT

 

Skatieties- tas notiek salonā vai mājās pie meistara. Salons sniedz Jums pakalpojuma servisu, procedūra notiek vietā, kur tai pēc būtības būtu vienmēr jānotiek- Jūs atnākat uz vietu, kur nodarbojas tikai ar skaistumkopšanu. Izvēle katram ir sava- svarīgākais- kvalitatīvs darbs!

 

 

Kas veicina mākslīgo skropstu priekšlaicīgu izkrišanu?

Tam ir daudzi iemesli. Ja pieaudzēsiet skropstas regulāri, Jūs izvērtēsiet, kurš faktors ir vairāk atbilstošs Jums! Lai pārliecinātos vai vainīgs meistara darbs, tad paeksperimentējiet katru reizi ar skropstu izliekumu maiņu vai izmēģiniet vieglākas skropstas, kas labāk turēsies uz Jūsu acīm.

 

No meistara puses:

- neprecīza pieaudzēšana (skropstiņa nav pilnīgi pielīmējusies pie pamatnes);

- pavirša attaukošana (neattīra) skropstas pirms pieaudzēšanas;

- tiek izvēlēts neatbilstošs skropstu izliekums un biezums, salīdzinājumā ar Jūsu dabīgo skropstu;

- līmes stipruma pakāpe (jūtīgu acu īpašniecēm izmanto īpaši izstrādātu, bet mazāk noturīgu līmi).

 

No Jūsu puses:

- netiek strikti ievēroti pirmo 24h saudzēšanas noteikumi (noteikti nesaslapināt (!), neberzēt, nenogulēt);

- gulēšana naktī, noguļot skropstas;

- regulāra skropstu berzēšana, aizskaršana;

- skropstu tušas lietošana-noņemšana;

- dek.kosmētikas noņemšana, aizskarot skropstu līniju;

- taukaina acu zonas āda;

- taukainu krēmu, serumu, eļļiņu lietošana acu zonā;

- kontaktlēcu lietošana (!);

- ļoti regulāri baseina apmeklējumi. Peldēties nav aizliegts, bet hlorētais ūdens, saskaroties ar skropstām, saīsina to mūžu.

 

 

Ja pēc procedūras grauž acis?

Pārbaudiet, vai acī kaut kas nav iekritis. Iespējams arī kāda mākslīgā skropstiņa nav dabūjusi maksimālu saķeri ar Jūsu dabīgo, ir līdz pusei atlipusi un kairina aci - šajā gadījumā skropstu pēc iespējas ātrāk ir jānoņem. Atgriezieties pie meistara vai, ja nevarat gaidīt- saudzīgi pamēģiniet pati- daļēji pielipusi skropstiņa var arī veiksmīgi atlipt bez spec.līdzekļa palīdzības. Bet šo veiciet tikai ārpuskārtas gadījumos. Tas nav izmantojams kā skropstu noņemšanas paņēmiens vispār.

 

Ja lietoju kontaktlēcas vai brilles?

Arī šajā gadījumā drīkstat pieaudzēt skropstas. Bet kontaktlēcu nēsātājiem jārēķinās ar īsāku skropstu noturības laiku- regulārās atliekšanas dēļ. Par kontaktlēcām brīdiniet arī meistaru pirms procedūras, jo tās būs jāizņem. Pēc procedūras ieteicams uzlikt brilles, nevis lēcas- lai acs pierod un līme nostiprinās.

 

Vai drīkst lietot kosmētiku?

No skropstu tušas būs jāatsakās, izņemot spec.izstrādāto- jautāt meistaram. Acu ēnas, lainerus utml.drīkstat lietot, bet jānoņem tos ļoti saudzīgi ar vates kociņu, neaizskarot skropstas. Acu zonai nedrīkst lietot taukainus vai eļļainus krēmus. Acu zonu regulāri ir jāattīra, jo tā izdala sejas ādas taukus, kas var sekmēt mākslīgo skropstu ātrāku noslīdēšanu.

 

Kā noņemt pieaudzētās skropstas?

Iemācieties to kā 2 x 2 = 4 :

Pieaudzētās skropstas drīkst noņemt tikai meistars!

Tam ir paredzēts spec.līdzeklis, kas šķīdina līmi un mākslīgā skropsta viegli noslidēs no Jūsu dabiskās. Procedūda notiek aizvērtām acīm un nekas tajās nevar iekļūt. Noņemšanas laiks var ilgt ap 30min, lai rūpīgi izķemmētu ārā līmes kamoliņus un padarītu Jūsu skropstiņas 100% tīras.

 

Cik bieži var pieaudzēt?

Bieži vien klients neparēķina, ka, ejot uz PROFILAKSI, tā ir neapdomīgi iztērēta nauda, (cena ir bieži vien tikpat liela kā svaigai pieaudzēšanai- bet rezultāts-tikai pielabots), jo reāli līmi pēc mēneša jau var saukt par nolietojušos un to labāk noņemt. Skropstas ir ataugušas, daudzas nomainījušās pa šo laiku un tāpēc es katru reizi veicu ATJAUNOŠANU nevis profilaksi: mākslīgās visas noņemam nost un veidojam jaunu, svaigu pilnu pieaudzēšanu! Bet, ja tomēr izvēlaties profilakses/korekcijas, tad nav ieteicams veikt vairāk kā 2 profilakses, jo pirmo reiz uzklātā līme ir jau nolietojusies un kļuvusi vāji noturīga, kamēr blakus tiek iestarpinātas svaigi pielīmētas. Pēc tam ir vajadzīgs veikt  ATJAUNOŠANU. Šajā brīdī meistaram ir iespēja novērtēt Jūsu skropstas un ieteikt, kad tās vajadzētu atpūtināt no šīs procedūras un pabarot, stiprināt līdz jaunai pieaudzēšanai. Šis ir ļoti individuāls lēmums, citi bez problēmām skropstas nēsā veselu gadu, savukārt trauslāku skropstu īpašnieki izvēlas atpūtināt skropstas pēc 3-6 mēnešu pieaudzēšanas.

bottom of page